top


„Příjemné spojení historie, přírody, moderního vybavení a wellness"

 

Ubytování a služby

Myslivna nabízí 3 nové, nadstandardně zařízené rekonstruované apartmány. Myslivnu je možné si pronajmout buď ve variantě bez půdní vestavby (tj. přízemí – apartmán č.1 – a horní patro – apartmán č. 2) anebo je možné si myslivnu pronajmout včetně půdní vestavby (tj. včetně půdního mezonetového apartmánu č. 3).
Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, koupelnu, WC, TV a kachlová kamna. Apartmán v přízemí má podlahové topení, vlastní saunu a vyhřívanou pec k ležení. Ve sklepní části myslivny naleznete vinný sklep s posezením a wellness (vířivá vana, infrasauna, masážní sprcha).

Apartmán č. 1 - v přízemí, 200 m2

kapacita 8 lůžek plus 2 přistýlky: vstupní hala, hlavní kuchyň s jídelnou a kachlovými kamny s možností ležení, další menší kuchyň a malá jídelna, dvě koupelny (sprchový kout i vana), sauna, obývací pokoj s kachlovými kamny a výhledem na Kleť, 2 ložnice, jedna obývací ložnice s původními kachlovými kamny a výhledem na Kleť

Apartmán č. 2 - v patře, 100 m2

kapacita 5 lůžek plus 2 přistýlky: vstupní hala, mezonetová ložnice, obývací ložnice, s výhledem, TV, kachlová kamna, kuchyň, koupelna (sprchový kout i vana)

Apartmán č. 3 – půdní vestavba, 130 m2

Kapacita 6 lůžek: prostorná kuchyně s barem, koupelna, společenská místnost s velkým stolem pro 20 lidí, kachlová kamna s otevřeným ohněm, kožená sedačka, ložnice v mezonetu.

Služby nad rámec ubytování:

Prostřednictvím partnerského objektu Šindlovská krčma je možné zajistit i catering. Typicky při oslavách anebo i individuálně formou dovozu večeře. Tuto službu je možné na dotaz individuálně sjednat.

Dále nabízíme soukromé parkoviště pro ubytované hosty zdarma, prostory pro uložení kol, prádelní kout.

Uzavřený dvůr nabízí velkorysý diskrétní prostor pro odpočinek.

Objekt je plně pokryt internetovým WiFi připojením.

Kouření ve vnitřních prostorách není dovoleno.

 

Image
Výhled z bytu v patře na Kleť jižním směrem
Image
Moderní kuchyňská linka ve velkém bytě v přízemí
Image
Velký byt v přízemí - vyhřívaná pec k ležení v kuchyni